Sesja Rodzinna. Dlaczego warto ?

         Życie jest jak wiatr, pełne ulotnych i niezapomnianych momentów. Każdy z Nas chce je pamiętać jak najdłużej.

      Dzięki fotografii te wyjątkowe chwile mogą zostać utrwalone na lata i stać się pamiątką dla Ciebie i Twoich bliskich.

         Sprawcie sobie prezent w postaci sesji zdjęciowej. Dzięki tym zdjęciom zawsze będziecie mogli wrócić do tych niezapomnianych chwil.

 

Na czym to polega ?

            Wszyscy jesteśmy niepowtarzalni. Każda sesja, którą wykonuję jest inna, wyjątkowa. Przygotowywana indywidualnie pod Wasze oczekiwania.

            Sesja jest poprzedzona rozmową, abym lepiej mógł poznać Wasze oczekiwania, zainteresowania, pasje. To wszystko ułatwi i uprzyjemni nam współpracę

Miejsce sesji ?

           Sesję możemy zrobić wszędzie, u Was w domu, w mieszkaniu, w ogrodzie, w parku wszędzie tam gdzie Wy najlepiej się czujecie. Dla mnie najważniejsze jest, aby osoby fotografowane czuły się komfortowo.

         Nie ma żadnych ograniczeń. To ja do Was przyjeżdżam, nie musicie się o nic martwić. Posiadam przenośne studio, tła, światła, które umożliwiają fotografowanie nie tylko w dużych przestronnych domach, ale również w małych kawalerkach można przeprowadzić profesjonalną sesję.

        Wystarczy, że się ze mną skontaktujecie, a szczegóły sesji ustalimy indywidualnie w dogodnym dla Was miejscu i czasie.

       Macie własne pomysły na sesję? Napiszcie. Jestem otwarty na Wasze propozycje, nawet te najbardziej zwariowane.

Reportaż z wydarzeń rodzinnych. Co to takiego ?

         W życiu każdej rodziny są ważne wydarzenia, które warto uwiecznić na zdjęciach: Chrzciny, Pierwsza Komunia, Bierzmowanie, 18-stka i inne. W tym wyjątkowym dla Was dniu towarzyszę całej Waszej rodzinie wraz z aparatem.

            Zapraszając mnie na uroczystość będziecie mieli więcej czasu dla swoich bliskich, nie będziecie musieli przejmować się, czy jest ktoś, kto uchwyci te niepowtarzalne momenty.

              Emocję i więź, które łączą rodzinę są wspaniałym tematem reportażu. Będę szczęśliwy jeśli wraz z Wami będę uczestniczył w tych wyjątkowych wydarzeniach i utrwalę je dla Was.

 

 

Sesja narzeczeńska – czy warto ?

                 Taką sesją warto zaczynać na dobry początek wspólnego życia. Naturalne portrety zakochanych wspaniale wychodzą w plenerze. Podczas takiej sesji jest dużo zabawy. Mamy okazję się lepiej poznać przed tym ważnym dniem, a młodzi mają okazję oswojenia się z obiektywem.

Reportaż Ślubny - Promocja na wolne terminy na rok 2018

            W tym najważniejszym dniu mogę Wam towarzyszyć od samego początku zaczynając od przygotowań, błogosławieństwa, poprzez ceremonię jak również zabawę weselną, oraz plener tego samego bądź innego dnia. Dla urozmaicenia zabawy weselnej można również oprócz reportażu ślubnego zamówić zabawę z Fotobudką. Dzięki temu młodzi jak ich goście będą mieli wspaniała zabawę i pamiątkę.

             Oferta jest przygotowywana indywidualnie dla każdej pary, aby ten niepowtarzalny dzień jak najlepiej zapamiętać i móc go wspominać po latach.

Sesja ciążowa – brzuszkowa kiedy ?

                 W tym wyjątkowym okresie, kiedy kobieta czeka na ten najwspanialszy moment narodzin dziecka warto zatrzymać te chwilę na fotografii. Sesję brzuszkową najlepiej wykonać 6 a 8 miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest ładny a nie przeszkadza jeszcze przyszłej mamie.

Sesja dziecięca, noworodkowa kiedy ?

                 Zaraz po  narodzinach do 3  tygodni, to  doskonały moment  na sesję  noworodkową,  kiedy prześliczne paluszki, stópki, słodkie zmarszczki, maluszka są takie urocze.

             Pierwszy uśmiech, zabawne minki, pierwsze kroki to kolejne etapy życia, które są tymi niepowtarzalnymi momentami wartymi uchwycenia na fotografii.

   Dzieci są najbardziej wdzięcznymi modelami. Pozowanie przed obiektywem sprawia im dużo radości i robią to naturalnie. Dla nich to prawdziwa zabawa, a dla mnie satysfakcja, że mogę uchwycić ich ważne wydarzenia na zdjęciach, które będziecie z przyjemnością oglądać i staną się wspaniałą pamiątką na lata.

Pakiety 

Promocyjna sesja tylko za 200 PLN – do każdej sesji rodzinnej 5 zdjęć Gratis tylko do końca miesiąca *

 

Mini sesja

·   obowiązuje na sesji rodzinnej, dziecięcej, brzuszkowej, portretowej. Nie obejmuje sesji noworodkowej

·  15 zdjęć na płycie DVD (zarówno w wysokiej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce, oraz pliki z logo autora,         przygotowane do prezentacji w Internecie)

·    możliwość dokupienia większej ilości zdjęć  

·       maksymalny czas trwania do 1,5 godziny  

·         cena 200 PLN

 

Sesja Standard

·    obowiązuje na sesji rodzinnej, dziecięcej, brzuszkowej, portretowej, noworodkowej,

·  30 zdjęć na płycie DVD (w wysokiej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce, oraz pliki z logo autora przygotowanymi do prezentacji w Internecie)

·    10 zdjęć w formacie odbitek 13x18 cm w ozdobnym pudełku

·     możliwość dokupienia większej ilości zdjęć 

·        maksymalny czas trwania do 3 godzin  

·       cena 300 PLN

 

 

Reportaż z okazji uroczystości rodzinnych

·     obowiązuje na sesji z okazji chrztu; Komunii Św. bierzmowania, 18-stki oraz innych uroczystości

·  40 zdjęć na płycie DVD (w wysokiej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce, oraz pliki z logo autora przygotowanymi do prezentacji w Internecie)

·    10 zdjęć w formacie odbitek 13 x18 w ozdobnym pudełku

·     możliwość dokupienia większej ilości zdjęć  

·        maksymalny czas trwania do 4 godzin 

·        cena 400 PLN

 Sesja Ślubna.  Promocja na wolne terminy na rok 2018

W celu otrzymania szczegółowej indywidualnej oferty ślubnej proszę o kontakt mailowy.

 

 

(*Poszczególne promocje nie łączą się.)